ŁADOWANIE

 

Szanowni Państwo, przedstawiam kilka opinii przesłanych do mnie po obejrzeniu wykonanych przeze mnie fotografii.  Tak miłe słowa potrafią naprawdę zmotywować!

POLECAM W 100%
Monika Zgłobiś, ślub: 2014-07-05

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Łukasza. O takich zdjęciach nawet nie marzyliśmy. Super ujęcia, wszystko jest zarejestrowane, pamiątka na wieki i do tego świetnie skompletowane zdjęcia w albumie. A plener wspaniały. Możemy polecić Łukasz w 100% 🙂

Marta Sebastian, ślub: 2013-07-27

Łukasz okazał się przesympatycznym człowiekiem i dzięki temu nasza sesja ślubna przebiegła w bardzo fajnej i luźnej atmosferze. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Łukasza wszystkim młodym parom, i nie tylko.

Michał Bieliński i Marzena MIklewicz, ślub: 2013-07-20

Pan fotograf bardzo miły i sympatyczny, współpraca była przyjemna. Wskazówki oraz samo wykonanie fotografii jak tez pomoc przy pozowaniu uważamy za bardzo profesjonalne podejście do zadania. Jesteśmy bardzo zadowoleni:) Dziękujemy

Anna Rys i Damian Koziol, ślub: 2013-05-11

 Współpraca z Panem Łukaszem okała się strzałem w 10!!!Od samego początku zachowywał się bardzo profesjonalnie, wysłuchał co i jak chcielibyśmy zorganizować i pomógl nam to wdrożyć w najważniejszym dla nas dniu. Fotograf wart polecenia!!!!

Iwona Ciemięga, ślub: 2010-06-19

Łukasz to fotograf godny polecenia, pełen ciekawych pomysłów, przedstawia oryginalne koncepcje zdjęć, ale jednocześnie jest elastyczny – chętnie realizuje pomysły młodej pary. Bardzo dobrze się nam współpracowało.

Robert Burkot , Magdalena Maziarz, ślub: 2010-06-05

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress